Erkekler Nasıl Kadınları Seksi Buluyor

seksi-kadınlarErkekler nasıl kadınları seksi buluyor konusunda yapılan tartışmaların sonu gelmez. Her erkeğin seksi bulduğu kadın tipi başka başkadır. Kimi erkekler büyük göğüslü kadınlardan hoşlanır, kimi bir kadının bacaklarına bakar, kimi sarışın sever. Tüm bu farklı beğenilerin ortak noktası ise şudur: Erkekler bakımlı kadınları daha seksi bulur. Temiz ve fresh görünen bir kadın erkeklerin en çok ilgisini çeken şeydir. Bir kadının görünümü ve kıyafetleri kadar iç çamaşırları da onun seksi imgesine katıda bulunur.

 

Erkekler kadınlarda fantezi iç çamaşırlarını çok beğenirler. Özellikle babydoll ve kısa saten gecelikler erkeklerin en çok hoşuna giden iç çamaşırları arasında yer alır. Kırmızı rengin davetkarlığı, siyahın baştan çıkarıcı etkisi ve beyazın kışkırtıcı masumiyeti erkekleri etkiler.

 

Erkekler günlük hayatta muhafazakar bir tutum takınsalar bile eşlerinin yatak odasında daha özgür ve seksi görünmesini arzu ediyorlar. Yapılan kimi araştırmalar Türk erkeklerinin eşlerinin fantezi duygusundan yoksun olmalarından rahatsızlık duyduklarını gösteriyor. Elbette bunda erkeklerin de payı yok değil. Eşlerine iç çamaşırı ve fantezi gecelikler almaktan imtina eden erkekler yüzünden bazı kadınlar da yatak odalarında yeterince cesur gece kıyafetleri kullanamıyor.

 

Erkekler kadınların büstiyer giymesini de çok seviyor. Büstiyer hem omuzları hem sırtı hem de göğüsleri ortaya çıkaran bir iç çamaşırı olduğu için çok seksi bir imaj yaratabiliyor. Ayrıca vücudu da daha ince ve fit gösteriyor.

Yatak odalarında kullanılan iç çamaşırları gibi parfümler de erkeklere etkileyici geliyor. Gerçekten de baştan çıkarıcı bir parfüm dantelli iç çamaşırlarıyla birleştiğinde cinsel hayat daha renkli ve doyumsuz olabilir.

 

Türk erkekleri genellikle dolgun göğüslü kadınları sendiği için destekli sütyenler, yarım cup sütyenler çok fazla ilgi görmektedir. Aynı şekilde destekli babydoller de kullanılabilir. Zaten çok büyük göğüslü olan kadınların ise boş kap sütyen kullanmaları daha doğru bir tercih olabilir.

 

Yatak odası eşlerin en mahrem alanı. Bir şekilde gece şıklığına önem vermemek  bir alışkanlık haline gelmişse bile bunu değiştirmek zor değil. Eşler arasında yaşanan aşk oyunlarının ilişkileri tazelediğini ve kalıcılaştırdığını göz ardı etmemek gerekiyor. Hem uzun bir monotonluğun ardından seksi jartiyer takımı veya vücut çorabı ile erkeği şaşırtmak, onu çok özel bir geceye davet etmek de fena olmaz değil mi?

 

 

You must be logged in to post a comment Login